Pracownicy - Z historii szkoły - Nauczyciele



Nauczyciele zatrudnieni w szkole


Lp.

nazwisko i imię

nauczany przedmiot

1

Adamowicz Wiesława

chemia

2

Bancerz Andrzej

wychowanie fizyczne

3

Bartmańska Joanna

biologia

4

Bartmański Artur

biologia

5

Beczek – Kowalska Nina

świetlica

6

Bielecka Barbara

język polski

7

Biernacka Marzena

kształcenie zintegrowane

8

Biskup Renata

religia

9

Błachnio Hanna

język polski

10

Borkowska Bogusława

nauczanie początkowe

11

Borkowski Tadeusz Grzegorz

muzyka

12

Bosek Lidia

język angielski

13

Brodacka Barbara

język polski

14

Brodacka Ewa

język polski

15

Burczaniuk Hanna

kierownik świetlicy

16

Burdach Krystyna

wychowanie przedszkolne

17

Celoch Karol

wychowanie fizyczne

18

Chojnacka Agnieszka

przyroda

19

Chmura Alfreda

język rosyjski

20

Chruściel Walentyna

chemia

21

Chudek Lucyna

nauczanie początkowe, wicedyrektor szkoły

22

Cichosz Jadwiga

świetlica

23

Ciszak Anna

rehabilitant

24

Cybul Walentyna

język rosyjski

25

Czerniewicz Andrzej

nauczyciel informatyki

26

Czerniewicz Beata

kształcenie zintegrowane

27

Czerniewicz Jarosław

fizyka

28

Czubaszek Bogdan

technika

29

Daniluk Zofia

nauczanie początkowe,

30

Domańska Maria

matematyka

31

Dubas Wanda

nauczanie początkowe, wicedyrektor szkoły

32

Dulny Irena

matematyka

33

Dybciak Krystyna

historia

34

Dybciak Stefan

wychowanie fizyczne

35

Ebert Katarzyna

kształcenie zintegrowane

36

Firus Michał

technika

37

Florczak – Osiak  Beata

religia

38

Gajek Elżbieta

technika

39

Gałach Grzegorz

przyroda

40

Garbal Dariusz

chemia

41

Głębicka Halina

język rosyjski

42

Gnatiuk Wanda

wychowanie fizyczne

43

Goławska Dorota

język polski

44

Goławska Łucja

technika

45

Gołębska Elżbieta

wychowanie fizyczne

46

Gontarz Ewa

wychowawca świetlicy 

47

Górka Magdalena

język angielski

48

Grafik Małgorzata

 

49

Grądek Józef

wychowanie fizyczne

50

Grzywacz Ewa

wychowanie przedszkolne

51

Gurdziel Leokadia Teresa

technika, wicedyrektor szkoły

52

Hryciuk Andrzej Piotr

muzyka

53

Hryciuk Henryk

muzyka

54

Hryciuk Sabina

fizyka

55

Jakubowska-Czajkowska Hanna

język polski

56

Jasińska Alicja

nauczanie początkowe

57

Jaszczuk Krzysztof

religia

58

Jóźwik Anna

język polski

59

Juchniewicz Ryszard

muzyka

60

Kamola Zofia

język polski

61

Kamola Zygmunt

wychowanie fizyczne

62

Karwowska Celina

historia

63

Karwowska-Ławecka Dorota

matematyka

64

Kasjaniuk Marianna

język polski

65

Kąkolewska Dorota

kształcenie zintegrowane

66

Kędzierski Lech

wychowanie fizyczne

67

Kępka Grażyna

matematyka

68

Kęzik Halina

język rosyjski

69

Kiryła Hanna

nauczanie początkowe

70

Klimkiewicz Teodora

historia

71

Klink Dorota

bibliotekarz

72

Kłoda Zofia

matematyka

73

Kołodziej Ewa

matematyka, dyrektor szkoły

74

Korniluk Eugeniusz

matematyka, dyrektor szkoły

75

Korniluk Zofia

język polski, wicedyrektor szkoły

76

Kosakowska Czesława

nauczanie początkowe

77

Kosińska Janina

bibliotekarz

78

Kostian Krystyna

wychowanie przedszkolne

79

Koszałka Piotr

geografia

80

Kościuk Anna

przyroda

81

Kot Jadwiga

bibliotekarz

82

Kowal Danuta

geografia

83

Kozłowski Jerzy

język polski

84

Krakowiak Irena

nauczanie początkowe

85

Krasuska Agnieszka Grażyna

nauczanie początkowe 

86

Krawczyk Wanda

biblioteka

87

Królak Teresa

język rosyjski

88

Królik Danuta

fizyka

89

Kucharska Maria

nauczanie początkowe

90

Kulczak Aneta

język niemiecki

91

Kur Krystyna

nauczanie początkowe

92

Kuryła Natalia

matematyka

93

Kuszaj Stanisław

technika

94

Lasocka Danuta

matematyka

95

Lasocki Józef

matematyka

96

Lecyk Justyna

język polski

97

Lendzion Zenon

informatyka

98

Leśniak Barbara

wychowanie fizyczne, wicedyrektor szkoły

99

Leśniak Edward

wychowanie fizyczne

100

Lewartowska Halina

nauczanie początkowe

101

Lipińska Ewa

język rosyjski, język angielski

102

Łaguń Jerzy

historia

103

Łazuga Justyna

nauczyciel wspierający w oddziałach integracyjnych

104

Łukaszewska Danuta

język polski

105

Madajewska Alicja

matematyka

106

Madej Ignacy

język polski

107

Magnuszewska Marianna

matematyka

108

Magnuszewski Marcin

wychowanie fizyczne

109

Malejka Andrzej

język angielski

110

Malicka Halina

nauczanie początkowe

111

Marton Dorota

wychowanie przedszkolne

112

Marzec – Miazek  Jadwiga

nauczyciel przyrody

113

Mazur – Puch Alicja

język polski

114

Mądra Urszula

wychowanie przedszkolne

115

Michalczuk Jadwiga

nauczanie początkowe

116

Michalec Anna

język polski

117

Michałko Marian

technika

118

Miedziak Danuta

biblioteka

119

Mikulska Katarzyna

kształcenie zintegrowane

120

Misiak Anna

wychowanie przedszkolne

121

Miszczak Jan

muzyka

122

Mitura Jolanta

nauczanie początkowe

123

Mościcka Anna

wychowanie fizyczne

124

Mrozowska Ewa

wychowanie przedszkolne

125

Mucha Teresa Wiesława

religia

126

Muszyński Andrzej

technika

127

Nazorek Agnieszka

wychowanie przedszkolne

128

Nikiel Anna

biblioteka

129

Nurzyńska Barbara

chemia

130

Nurzyńska Janina

kierownik świetlicy

131

Ochmańska Agnieszka

kształcenie zintegrowane

132

Ociesa Urszula

wychowanie przedszkolne

133

Okoniewska Krystyna

religia

134

Olszańska Daria

pedagog szkolny

135

Orłowska Barbara

wychowanie przedszkolne

136

Osiak Anna

wychowanie przedszkolne

137

Osiak Grzegorz

muzyka

138

Ostrowska Iwona

język angielski

139

Pac Marta

geografia

140

Pajda Helena

biologia

141

Paluch Stanisław

wychowanie fizyczne, dyrektor szkoły

142

Pałkowska Jadwiga

język polski, wicedyrektor szkoły

143

Pawelec Krzysztof Franciszek

religia

144

Pielaszek Zofia

matematyka

145

Piskorz Ewa

biologia

146

Piwońska Zofia

fizyka

147

Prokopiak Andrzej

religia

148

Próchniewicz Stanisław

muzyka

149

Pryszczyts Natalia

język angielski

150

Przybysz Helena

religia

151

Puzio Dorota

 język angielski

152

Pycka Krystyna

wychowanie przedszkolne

153

Radczuk Dorota

język polski

154

Ratyńska Dorota

muzyka

155

Rosa Gabriela

religia

156

Poszwa Maria religia

157

Różalska Jolanta

matematyka

158

Rybka Agnieszka Bożena

chemia

159

Rychta Dorota Ewa

język niemiecki

160

Rząca Helena

wychowanie fizyczne

161

Rzymowska Jadwiga

nauczanie początkowe

162

Sarnowska Hanna

pedagog

163

Samujło Iwona

wychowanie fizyczne

164

Sekita Halina

plastyka

165

Siedlanowska Lucyna

język polski

166

Sikora Sylwia

informatyka,  matematyka, j. angielski

167

Skoczyńska – Szczypek  Renata

matematyka

168

Słotwińska Jolanta

nauczanie początkowe

169

Smyk Bogusław

technika

170

Sobczyńska Helena

świetlica

171

Sobiech Grażyna

biblioteka

172

Sobótka Józef

religia

173

Soćko Jadwiga

historia, wicedyrektor szkoły

174

Sokół Stanisław

geografia

175

Sokół Zofia

nauczanie początkowe

176

Stefaniak Emilia

matematyka

177

Strzałkowska Bogumiła

nauczanie początkowe

178

Sudykowska Beata

wychowawca świetlicy

179

Sulej Sławomir

religia

180

Szaniawski Leszek

technika

181

Szczepanik Artur

religia

182

Szczęśniak Marta

w-f, rehabilitant

183

Szczygielska Anna

nauczanie początkowe

184

Szczygielska Danuta Janina

nauczanie początkowe

185

Szklarczyk Janina

matematyka

186

Szymanowicz Irmina

język polski

187

Szymańska Lidia

kształcenia zintegrowane

188

Śledź Emilia

nauczyciel wspomagający w oddziałach integracyjnych

189

Świerk Ewa

religia

190

Tokarska Halina religia

191

Trokowicz Maria

logopeda, pedagog

192

Tryboń Maria

nauczanie początkowe

193

Trykacz – Próchniewicz  Dorota

język polski

194

Tyszko Barbara

biologia

195

Tyszko Kazimierz

wiedza o społeczeństwie, dyrektor szkoły

196

Wachnik Elżbieta

 język angielski

197

Warda Władysława

religia

198

Wenecka Janina

język polski

199

Wereszczyńska Ilona

wychowanie przedszkolne

200

Wereszczyński Kazimierz

geografia

201

Wiak Ewa

religia

202

Wiąckiewicz Maria

biblioteka

203

Wielgosz Teresa

wychowanie fizyczne

204

Wirska Hanna

muzyka

205

Wnuk – Czarnocka Zofia

język polski

206

Wojciechowska Anna

wychowanie przedszkolne

207

Wojtaszek Teresa

matematyka, fizyka

208

Wołoszko Jadwiga

nauczanie początkowe

209

Wójcik Małgorzata

nauczanie początkowe

210

Wójcikowski Stanisław

muzyka

211

Wójcikowski Tadeusz

fizyka

212

Wysocka Anna

muzyka

213

Wysokińska Urszula

nauczyciel wspierający

214

Zabiegałowski Sławomir

religia

215

Zabłocka Elżbieta

nauczanie początkowe

216

Zabłocka Emilia

matematyka

217

Zabłocka Maria

historia

218

Zaniewicz Katarzyna

język niemiecki

219

Zarzycka Henryka

nauczanie początkowe

220

Zarzycka Jolanta

język polski

221

Zdanowska Maria

język polski

222

Zdunek – Kaca Urszula

wychowanie fizyczne

223

Zdunek Apoloniusz

wychowanie fizyczne

224

Zienkiewicz Danuta

plastyka

225

Zienkiewicz Jolanta

język rosyjski

226

Zowczak Jan

religia

227

Zubkiewicz Iwona

język polski

228

Żurawska Małgorzata

muzyka

 

 

 

   

 

 

 

 
 

Copyright © 2008 SP4 Łuków