Osiągnięcia - Rok szkolny 2016/2017


 

 

Prymusi

Drogi Uczniu  Szkoły Podstawowej Nr 4!

     Jeśli brałeś udział w konkursach organizowanych w naszej szkole bądź poza nią, np. należysz do klubu sportowego, i zająłeś wysokie miejsce, to przekaż tę informację jak najszybciej do p. Beaty Piskorz, a Twoje osiągnięcia zamieścimy na stronie internetowej.

 

Finalista- laureat

Nazwa konkursu

opiekun

Zasięg ogólnopolski

Kat. Żaczek

wyróżnienia

Bartłomiej Boreczek 2e

Aleksandra Mościcka 2b

Bartłomiej Broś 2e

Zuzanna Borkowska  2d

Bartosz Szczepaniak  2a

 

Kat. Maluch

wynik bardzo dobry

Łukasz Beran 3c

Mikołaj Michałowski 3c

wyróżnienia

Nela Bazyluk 3a

Aleksander Niewęgłowski 3c

Robert Gryczka 4b

 

Kat. Beniamin

Wynik bardzo dobry

Krzysztof Beran 5a

wyróżnienia

Daniel Kaźmierczak 5c

Łukasz Muszyński 5c

Sebastian Kacprzak 5a

Patrycja Sadło 6a

Bartosz Majczyna 6b

Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny 2017  

miejsce V Aleksandra Kaźmierczak 2d

miejsce VI Aleksandra Mościcka 2b

miejsce VII Lila Grzeszczuk 2b

miejsce VIII Bartłomiej Boreczek 2e

miejsce VIII Joanna Świerk 2b

miejsce IX Mateusz Miazek 2a

miejsce X Paulina Nurzyńska 2e

miejsce II Weronika Wójtowicz 3a

miejsce IV Nikola Marciniak  3c

miejsce V Jagoda Burdach 3b

miejsce VI Aleksandra Jezierska 3c

miejsce VIII Aleksandra Ciołek 3d

miejsce VIII Nela Bazyluk 3a

miejsce VIII Paweł Krakowski 3a

miejsce VIII Maciej Niebrzegowski 3a

miejsce VIII Łukasz Beran 3c

miejsce VIII Wiktoria Drozd 3d

miejsce IX Aleksander Niewęgłowski 3c

miejsce IX Natalia Jankowska 3a

miejsce X Kacper Gręzak 3b

miejsce X Jakub Mazurek 3a

miejsce X Mariola Chmielewska 3d

miejsce X Maria Majczyna 3b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON "Zintegrowane sprawności"

 

na pływalni Delfinek

Szymon Borkowski 5a – VI miejsce

Jakub Kruczek 5a – XVII miejsce

Szymon Jakubiec 5b -  XXXIII miejsce

Anna Lipińska 4c – XXXIX miejsce

Marta Lipińska 4c – XL miejsce

 

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „Otyliada”
Łukowską edycję organizował Ośrodek Sportu i Rekreacji
 

bardzo dobry wynik
Jaworski Bartłomiej  2d

Kaźmierczak Aleksandra 2d

Bazyluk Nela 3a

Daniel Kaźmierczak 5c

 

dobry wynik

Zarzycka Gabriela 3d

Bartosz Majczyna 6b

XXII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „ALFIK Matematyczny”

Łowcy Talentów Jersz.

 

Jadwiga Wójcikowska

Jadwiga Kondratowicz
Anna Słomka

Mirosława Sekita

Rafał Borkowski

Zasięg wojewódzki

Szymon Borkowski 5a - laureat Wojewódzki Konkurs Edukacyjny "Z rodzinnej szuflady"
Organizator Archiwum Państwowe w Siedlcach oraz Fundacja Rozwoju Badań Regionalnych Sigillum
 
miejsce IV
Piotr Piwowarczyk 6B
Wojciech Cichosz 6A
Szymon Tuszyński 6A
Julita Fornal 6D
 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych w Zamościu A. Mojzych
     

Zasięg powiatowy

Klasy I – III

wyróżnienia:

Maciej Balak 3c 

Bartłomiej Wolski 3c 

Bartosz Szczepaniak 2a 

 

Klasy IV – VI

wyróżnienie:

Aleksandra Sulej kl. VI a 

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt.: „Wisła – Królowa Polskich Rzek”

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Łukowie

 
Ewa Ścioch


Anna Zabłocka, Małgorzata Stryjek

Dorota Kondracka
Lena Gosek  klasa III c - wyróżnienie Powiatowy Konkurs Recytatorski: ,,Barwy Słowa”  Ewa Ścioch

Kamińska Dominika - styl dowolny - 1 miejsce

Jakubiec Szymon- styl klasyczny - 1 miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym

 
Maciej Wierzchowski 5b - III miejsce w kategorii 32kg w wersji PF Turniej Kickboxingu pod patronatem prezydenta Nowego Sącza  

Maja Izdebska I a –  wyróżnienie

Konkurs plastyczny:

„Najpiękniejsza Łukowska Choinka”

Organizator: Muzeum Regionalne w Łukowie

Katarzyna Nowicka

Anna Zabłocka

Aneta Borkowska

I miejsce Paweł Bącik IIe

II miejsce Gaja Sadowska  Ia

II miejsce Maciej Mościcki IIc

II miejsce Łukasz Karwowski  IIa

III miejsce Lena Kępka  Ia

Powiatowego Konkursy Plastycznego ,,Mój wymarzony las’’
Nadleśnictwo Łuków

A. Wójtowicz

M. Rzepko, A. Bielecka

B. Pilska

M. Wolanin- Drozd, M. Stryjek

M. Rzepko, A. Bielecka

W kategorii klas I-III

III miejsce –

Lilia Grzeszczuk

 

Konkurs plastyczny ,,Czysty sport”

Organizator:

Stowarzyszenie Społeczno -Kulturalne „Nasz Region” w Łukowie

Współorganizator:

Ośrodek Sportu i Rekreacji, Medyczne Studium Zawodowe i Komenda Powiatowa Policji w Łukowie

 

Anna Zabłocka
Katarzyna Nowicka
Aneta Borkowska

1 miejsce

Piotr Piwowarczyk 6B

Wojciech Cichosz 6A

Szymon Tuszyński 6A

Julita Fornal 6D

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
turniej w szachach drużynowych
 
1 miejsc

Piotr Piwowarczyk 6B

Wojciech Cichosz 6A

Szymon Tuszyński 6A

Julita Fornal 6D

Mistrzostwa Szkół Powiatu Łukowskiego w Szachach
Turniej zorganizowany został przez Stowarzyszenie Szachistów „Szachpol” w Łukowie
 
Zasięg rejonowy

Kamińska Dominika - styl dowolny - 8 miejsce

Jakubiec Szymon- styl klasyczny - 6 miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym

 

Zasięg okręgowy

     
     

Zasięg miejski

Kategoria klasy I – III

III miejsce – Lena Gosek 3c

Kategoria kl. IV – VI

II miejsce – Karolina Grzywaczewska 6b

wyróżnienie  – Weronika Owczarska 6c

wyróżnienie – Bartosz Makowski 6a

wyróżnienie – Martyna Chodzińska 5c

Miejski, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święty Brat Albert uczy nas…”

 

Kategoria klasy II – III

I miejsce – Paweł Bącik 2e

III miejsce – Bartłomiej Leszkowicz 2e

Kategoria kl. IV – VI

wyróżnienie – Martyna Marchwicka

Miejski, Międzyszkolny Konkurs Literacki „Święty Brat Albert uczy nas…”

 

Kategoria klasy II - III

I miejsce – Aleksandra Kaźmierczak 2d

II miejsce – Bartłomiej Boreczek 2e

II miejsce – Maciej Niebrzegowski 3a

Kategoria kl. IV – VI

I miejsce – Wojciech Cichosz 6a

III miejsce – Patrycja Sadło 6a

Miejski, Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Święty Brat Albert uczy nas…”

 

W kategorii dziewczęta klasy I, II

13 miejsce Martyna Szczygielska klasa IIE

16 miejsce Nela Gryczka klasa II a

W kategorii chłopcy klasy I, II

8 miejsce Kacper Powrózek klasa IA

9 miejsce Jakub Murawski klasa  IA

10 miejsce Patryk Tracz klasa  IIC

W kategorii dziewczęta klasy III, IV

1 miejsce Marta Dąbrowska klasa IVC

3 miejsce Patrycja Wereszczyńska klasa IVC

8 miejsce Weronika Wójtowicz klasa IIIA

13 miejsce Natalia Kłoda  klasa IVC

W kategorii chłopcy klasy III, IV

8 miejsce Maksymilian Polański klasa IVC

15 miejsce Maciej Niebrzegowski klasa III A

19 miejsce Borys Nowicki klasa IIIA

W kategorii dziewczęta klasy V,VI

9 miejsce Kamila Bujak klasa VC

20 miejsce Patrycja Kochańska klasa VC

W kategorii chłopcy klas V, VI

3 miejsce Wiktor Lewandowski klasa VI C

10 miejsce Filip Majek  klasa VIB

18 miejsce Bartosz Majczyna klasa VIC

 

24 ŁUKOWSKIE ULICZNE BIEGI 3-cio MAJOWE

pod patronatem Rady i Burmistrz Miasta Łuków

 

W kategorii klas I-III:

Katarzyna Laskowska 3c - miejsce 1

 Wyróżnienia:

Weronika Domańska 2a

Martyna Szczygielska 2e

 

W kategorii klas IV – VI:
Bartosz Makowski -  6a - miejsce 1
Szymon Borkowski 5a - miejsce 2

Konkurs plastyczny na „Kartkę Wielkanocną”
Łukowski Ośrodek Kultury

Ewa Ścioch

Anna Zabłocka, Małgorzata Stryjek

Anna Wójtowicz  

 

 

Dorota Kondracka

W kategorii dziewczęta klasy I, II

9 miejsce Martyna Szczygielska IIE

W kategorii chłopcy klasy I, II

 9 miejsce Kacper Powrózek IA

10 miejsce Igor Sadowski  IA

12 miejsce Aleks Karwowski  IIC

13 miejsce Kacper Mućka  IIB

W kategorii dziewczęta klasy III, IV

1 miejsce Marta Dąbrowska  IVC

3 miejsce Patrycja Wereszczyńska  IVC

8 miejsce Weronika Wójtowicz IIIA

13 miejsce Oliwia Mazurek IVB

W kategorii chłopcy klasy III, IV

12 miejsce Borys Nowicki IIIA

W kategorii dziewczęta klasy V,VI

9 miejsce Kamila Bujak VC

W kategorii chłopcy klas V, VI

9 miejsce Kacper Bielecki  VID

10 miejsce Jakub Mazurek VIC

 

24 Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległościowe pod patronatem Rady Miasta oraz Burmistrza Miasta Łuków

 

Aleksandra Ciołek z kl. 3d - wyróżnienie

Konkurs recytatorski pt. „Przez wszystkie dni istnienia Ziemi siew i żniwa nigdy nie ustaną”

organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr1 w Łukowie

Mirosława Sekita

Zasięg międzyszkolny

Patrycja Kochańska 5c - miejsce 2
Daniel Kaźmierczak 5c - miejsce 3
Krzysztof Beran 5a - miejsce 3

I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego MASTER OF ENGLISH

 
Aleksandra Posiadała 3b - wyróżnienie

X Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

dla uczniów klas III ,,Z ortografią za pan brat”

 

I miejsce – Michalak Mateusz 3d

II miejsce – Michałowski Mikołaj 3c

III miejsce – Warowny Jakub 3b

XII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III ,,Asy z trzeciej klasy”

 

Wyróżnienia

Nela Mosakowska 2e

Patryk Czajka 2e

Weronika Wójtowicz 3a

Lena Gosek 3c

Roksana Włodarczyk 3c

Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Brat Albert Chmielowski w oczach dzieci”

 

Anna Wójtowicz

Jadwiga Kondratowicz
Ewa Ścioch

 

Zasięg szkolny

I miejsce –Zakrzewska Nina 6c

II miejsce-Sulej Aleksandra 6a, Genca Mikołaj 6d

III miejsce- Markowski Adam 5a

Konkurs biblijny z Ewangelii św. Mateusza

Bożena Pietrzak

KLASY I

I miejsce – Maria Radomyska kl. I B

II miejsce – Gabriela Branicka kl. I B

 

KLASY II

I miejsce – Kajetan Domański 2A

II miejsce – Aleksandra Kaźmierczak 2D

III miejsce – Nela Gryczka 2A

 

WYRÓŻNIENIE:

Wojciech Kowal 2A

Julia Rychlik 2A

 

KLASY III

I miejsce – Natalia Jankowska 3A

II miejsce – Milena Antolak 3D

III miejsce – Lena Gosek 3C

 

WYRÓŻNIENIE:

Artur Czarnecki 3A

Weronika Mucha 3A

Szkolny Konkurs Recytatorski pt.: ,,BARWY SŁOWA” - skierowany dla uczniów klas I-III

Organizatorzy: Ewa Makosz, Mirosława Sekita, Anna Zabłocka

 

KLASY II

I miejsce - Szczygielska Maja II c

II miejsce - Mosakowska Nela II e

III miejsce - Świerk Joanna II b

Wyróżnienia:

Łączek Gabriela II a 

Warowny Julia II b

Czub Lena II c

Osińska Natalia II d

 

KLASY III

I miejsce – Gosek Lena III c

II miejsce – Ciołek Maciej III b

III miejsce – Rzymowski Jakub III b

Wyróżnienia:

Wójtowicz Weronika III a

Kondraszuk Jaś III b

Jezierska Aleksandra III c

Prusak Alicja III c

Szkolny Konkurs Plastyczny dla uczniów klas I – III z okazji Dnia Ziemi

Organizatorzy: Agnieszka Jezierska oraz Bożena Pilska

 
Jakub Mazurek 3a - Mistrz Ortografii Szkolny Konkurs Ortografii dla uczniów klas trzecich "Mistrz Ortografi"
Organizatorzy: A. Jezierska, B. Pilska
 

I miejsce Lena Gosek 3c

II miejsce Krzysztof Kazimierczak 3d

III miejsce Amelia Olszewska 2c

IV miejsce Wiktoria Mućka 3d

V miejsce Bartosz Szczepaniak 2a

VI miejsce Julia Rychlik 2a

Szkolny Konkurs Plastyczny „Święty Brat Albert uczy nas…”

Organizatorzy: Ewa Ścioch, Anna Wójtowicz

 

 

 

 

I miejsce Bartłomiej Boreczek 2e

II miejsce   Maciej Niebrzegowski 3a

III miejsce  Aleksandra Kaźmierczak 2d

IV miejsce  Aleksandra Mościcka 2b, Agata Tomczak 3d, Maksymilian Mateńko 2b

V miejsce   Jagoda Burdach 3b, Lena Gosek 3c, Julia Ekielska 3c

VI miejsce  Katarzyna Laskowska 3c

Szkolny Konkurs Wiedzy

„Święty Brat Albert uczy nas…”

 

 

Organizatorzy: Ewa Ścioch

Anna Wójtowicz

 

 

I miejsce Paweł Bącik 2e

II miejsce Maja Krasuska 2e

III miejsce Bartłomiej Leszkowicz 2e

 

Szkolny Konkurs Literacki

„Święty Brat Albert uczy nas…”

 

Organizatorzy: Ewa Ścioch

Anna Wójtowicz

 

 

Tytuł Mistrza Matematyki klas II zdobył:

 Bartłomiej Jaworski kl. II d

Wyróżnienia:

Bartłomiej Boreczek kl. II e

Aleksandra Kaźmierczak kl. II d

Aleksandra Mościcka kl. II b

Kacper Kalinowski  kl. II a

 

Tytuł Mistrza Matematyki klas III zdobył:

Mikołaj Michałowski  kl. III c

Wyróżnienia:

Kacper Gręzak kl. III b

Mateusz Michalak  kl. III d

Jakub Warowny  kl. III b

Alicja Prusak kl. III c

Szkolny Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki"

zorganizowany przez p. Annę Wójtowicz i p. Anetę Bielecką.

 

KLASY I

Kuba Marciniak  kl. Ia - I miejsce

Małgorzata Jakubowska kl. Ia - II miejsce

Natalia Świć kl. Ib - III miejsce

 

KLASY II

Natasza Lewandowska kl. IIb - I miejsce

Aleksandra Kaźmierczak kl. IId - II miejsce

Joanna Świerk kl. IIb - III miejsce

 

KLASY III

Lena Gosek kl. IIIc - I miejsce

Nela Bazyluk kl. IIIa - II miejsce

Monika Wieseń kl. IIIc - III miejsce

Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej w Kl. I - III

KLASY I

I miejsce: Kabat Liliana I a

II miejsce: Majewska Katarzyna I a

III miejsce: Łukasiewicz Paulina I a

KLASY II

I miejsca: Kaźmierczak Aleksandra II d, Michałowska Lena II a, Gryczka Nela II a

II miejsca: Lewandowska Natasza II b, Grzeszczuk Lilia II b, Gnych Aleksandra II c, Kochańska Maja II d

III miejsce: Wojda Gabriela II e

Wyróżnienia: Domański Kajetan II a, Mazurek Magdalena II c, Patyński Jakub II d, Wojs Alicja II e

KLASY III

I miejsca: Majczyna Marysia III b, Marciniak Nikola III c, Chmielewska Mariola III d

II miejsce: Gręzak Kacper III b

III miejsce: Mucha Weronika III a

Wyróżnienia: Bazyluk Nela III a, Nowicki Borys III a, Chromiak Julia III b, Ekielska Julia III c, Wolski Bartłomiej III c, Zarzycka Gabriela III d.

Szkolny Konkurs Kolęd i pastorałek dla klas I-III
organizatorzy: M. Rzepko, J. Smyk, A. Jezierska, B. Pilska
 

I miejsce - Gabriela Wojda z klasy 2e

II miejsce - Lilia Grzeszczak z klasy 2b

III miejsce - Lena Gosek z klasy 3c

Bombka bożonarodzeniowa - konkurs plastyczny w klasach I-III
organizatorzy: Agnieszka Gaja-Michalak, Dorota Górska, Renata Michalak, Małgorzata Tomczak
 

I miejsce – Sara Budner kl. VIb

II miejsce – Jakub Bogusz kl. Vc

III miejsce – Karolina Grzywaczewska kl. VIb

Konkurs plastyczny na wykonanie zakładki do książki zorganizowany z okazji Święta Szkoły o tematyce: Bronisław Chąciński – patron mojej szkoły.

organizator: Renata Michalak, Anna Słomka.

 

KLASY I

I miejsce – Krzysztof Grudzień kl. I b

II miejsce – Maja Izdebska kl. I a

III miejsce – Natalia Świć kl. I b

Wyróżnienia:

Oliwia Goławska kl. I a

Gaja Sadowska kl. I a

Paulina Łukasiewicz kl. I b

Katarzyna Majewska kl. I b

 

KLASY II

I miejsce – Jakub Mościcki  kl. II c

II miejsce – Lilia Grzeszczuk  kl. II b

III miejsce – Wojciech Kowal kl. II a

Wyróżnienia:

Weronika Domańska  kl. II a

Adam Prusak  kl. II c

Aleksandra Grych kl. II c

Marcel Zalewski kl. II c

Patrycja Klewek kl. II c

Martyna Szczygielska  kl. II e

 

KLASY III

I miejsce – Łukasz Beran  kl. III c

II miejsce – Maciej Ciołek  kl. III b

III miejsce – Weronika Wójtowicz  kl. III a

Wyróżnienia:

Julia Kostjan  kl. III a

Maria Majczyna  kl. III b

Mateusz Filipczak  kl. III b

Hubert Rudzik kl. III b

Monika Wieseń  kl. III c

Amelia Peryt  kl. III c

Karolina Stryjek kl. III c

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas  I – III „Kolorowa szkoła”

organizator: Aneta Bielecka, Anna Lech, Anna Wójtowicz

 

 

 

 

 

 




 

 

Copyright /font> © 2008 SP4 Łuków