Osiągnięcia - Rok szkolny 2015/2016


 

 

 

Drogi Uczniu  Szkoły Podstawowej Nr 4!

     Jeśli brałeś udział w konkursach organizowanych w naszej szkole bądź poza nią, np. należysz do klubu sportowego, i zająłeś wysokie miejsce, to przekaż tę informację jak najszybciej do p. Beaty Piskorz, a Twoje osiągnięcia zamieścimy na stronie internetowej.

 

Finalista- laureat

Nazwa konkursu

opiekun

Zasięg ogólnopolski

Patrycja Kochańska 4c - miejsce7

Sebastian Kacprzak 4a - miejsce 7

Daniel Kaźmierczak 4c -  miejsce 10

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Panda”

 

Patrycja Wereszczyńska 3c - miejsce 5

Milena Szyndler 3c - miejsce 5

Natalia Jańczak 3c - miejsce 5

Kinga Piechowicz 3a - miejsce 9

Dominik Kuryła 3a - miejsce 9

Bartosz Klimuszko 3b - miejsce 9

Natalia Krasuska 3b - miejsce 9

Aleksandra Kozłowska 3c - miejsce 10

Robert Gryczka 3b - miejsce 10

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon Wiosna 2016

A. Wójtowicz

M. Rzepko

 A. Bielecka

Ewa Makosz

Jakub Kruczek 4a - laureat

wynik bardzo dobry:
Nela Bazyluk 2a
Robert Gryczka 3b

wyróżnienia:
Aleksander Niewęgłowski 2c
Wiktoria Drozd 2d
Milena Szyndler 3c
Bartosz Miazek 4c
Sebastian Kacprzak 4a
Kamila Bujak 4c
Krzysztof Bera 4a
Zuzanna Mościcka 6b
Kangur Matematyczny 2016  
Łukasz Muszyński - miejsce 9
Kamila Bujak - miejsce 14
Jakub Kruczek - miejsce 14
Olimpus - Konkurs matematyczny
 sesja wiosenna
 
Daniel Kaźmierczak - miejsce 9
Kamila Bujak - miejsce 10
Olimpus - konkurs matematyczny
sesja zimowa
Sebastian Kacprzak - miejsce 8
Daniel Kaźmierczak - miejsce 13
Maciej Wierzchowski - miejsce 15
Olimpus - konkurs matematyczny
sesja jesienna
 
Łukasz Muszyński - miejsce 8
Daniel Kaźmierczak  - miejsce 9
Kamila Bujak - miejsce 9
Sebastian Kacprzak - miejsce 10
Bartosz Majczyna - miejsce 10
Galileo - matematyka  
Daniel Kaźmierczak - miejsce 3
Krzysztof Beran - miejsce 10
Galileo - przyroda  
Zuzanna Oskroba 6a - 3 miejsce VI Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego im. ks. Onufrego Kopczyńskiego
Organizator: Kolegium Zakonu Pijarów i Fundacja „Krąg Przyjaciół Dziecka” im. św. Józefa Kalasancjusza w Warszawie
 
Maciej Wierzchowski 4b - 3 miejsce Mistrzostwa Polski Kadetów młodszych w Kickboxingu Pointfighting w Lesznie  

wyróżnienia kl. I-III -

Natalia Jańczak i Alicja Trochym 3c

 

Ogólnopolski konkurs literacki na opowiadanie „Bohaterowie Jaty”

Anna Wójtowicz
Daniel Kaźmierczak 4c - finalista Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea A. Słomka

Zasięg wojewódzki

Weronika Krawczyk 6b - finalistka
Zuzanna Mościcka  - finalistka
Wojewódzki Konkurs z języka polskiego  Lubelskiego Kuratora Oświaty Iwona Zubkiewicz
Weronika Krawczyk 6b - laureatka
Zuzanna Oskroba 6a - finalistka
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny Lubelskiego Kuratora Oświaty Iwona Zubkiewicz
Agnieszka Wrdak

Zasięg powiatowy

Damian Szymanowicz 3b 35 Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski "Barwy Słowa" Ewa Makosz

Ochmańska Aleksandra 6b - miejsce 3

Borkowski Szymon 4a - wyróżnienie
Konkurs plastyczny „Na Najpiękniejszą Łukowską Choinkę” organizator Muzeum Regionalne w Łukowie D. Kondracka
Aleksandra Próchniewicz 4b - wyróżnienie Konkurs fotograficzny „Ekologia w krajobrazie powiatu łukowskiego” organizator Muzeum Regionalne w Łukowie  

kl. I-III

Bartek Boreczek 1e – miejsce 3

Nikola Marciniak 2c - wyróżnienie,

kl. IV-VI

Sara Budner 5b – miejsce 3,

Maja Domańska 4a -  wyróżnienie

Powiatowy konkurs plastyczny "Drewno-surowiec doskonały"


Elżbieta Wereszczyńska
Ewa Ścioch

 Dorota Kondracka
Zasięg rejonowy
Maciej Wierzchowski 4b - miejsce 3 formuła light contact LC oraz
miejsce 3 formuła point fighting 3F
Turniej Kickboxingu "O Puchar Prezesa Sądeckich Wodociągów"  

Zasięg okręgowy

Krawczyk Weronika 6b
Oskroba Zuzanna 6a
Konkurs Ortograficzny Lubelskiego Kuratora Oświaty I. Zubkiewicz
A. Wardak
Weronika Krawczyk  6b
Zuzanna Mościcka  6b
Konkurs z języka polskiego Lubelskiego Kuratora Oświaty I. Zubkiewicz

Zasięg miejski

Łukasiewicz Patrycja 1b

Bazyluk Nela 2a i Marciniak Nikola 2c

Mościcki Maciej 1c

klasy IV-VI

Ochnik Patryk 6c

Powiatowy konkurs plastyczny "Zgaś ryzyko - ogień w lesie, na polu i na łące".

Organizator Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie st. bryg. Grzegorz Alinowski.

Monika Wolanin-Drozd

Ewa Ścioch

Bożena Pilska

 

Elżbieta Wereszczyńska

kategoria Dziewczęta kl. I – II

Weronika Wójtowicz 2a – 1 miejsce

Martyna Tyszkiewicz 2c – 5 miejsce

 

kategoria Chłopcy kl. I – II

Maciej Niebrzegowski 2a – 6 miejsce

Mateusz Filipczak 2b – 9 miejsce

 

kategoria Dziewczęta kl. III – IV

Marta Dąbrowska 3c – 4 miejsce

Kamila Bujak 4c – 7 miejsce

Patrycja Wereszczyńska 3c – 10 miejsce

 

kategoria Dziewczęta kl. V–VI

Justyna Tyszkiewicz 6a – 8 miejsce

 

kategoria Chłopcy kl. V – VI

Piotr Bartoń 6c – 6 miejsce

Kacper Ostojski 6c – 8 miejsce

23 Łukowskie uliczne biegi 3-cio majowe pod patronatem Rady i Burmistrz Miasta Łuków

 

 Paulina Stolarczyk 5d - miejsce 3

Zuzanna Oskroba  6a - miejsce 3

Maja Smolak  5d - wyróżnienie

 Daniel Kaźmierczak 6b - wyróżnienie

Konkurs fotograficzny „Zielone zakątki naszego miasta” organizator Filia nr1 Miejskiej Biblioteki Publicznej D. Kondracka

Wyróżnienie

Owczarska Weronika

Jandik Jakub 6c

Włodarczyk Nikola 5d

Konkurs plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa” organizator Łukowski Ośrodek Kultury D. Kondracka
Justyna Tyszkiewicz 6a - miejsce 4
Weronika Wójtowicz 2 a - miejsce 6 w kategorii dziewczęta 2009-2007
XXIII Łukowskich  Ulicznych Biegach Niepodległości pod patronatem Rady Miasta i Burmistrza Miasta Łuków  

klasyfikacja indywidualna szkół podstawowych

Piotr Piwowarczyk  5b – 1 miejsce

Szymon Tuszyński 5a - 2 miejsce

Wojciech Cichosz 5a - 4 miejsce

 

klasyfikacja drużynowa

SP4 - 1 miejsce

 

Letnie Mistrzostwa Łukowa w Szachach

Stowarzyszenie Szachistów Szachpol


Mikołaj Domański 2c
- 3 miejsce

Miejskim Konkursie Plastycznym „Trenuj z nami - my z dopalaczami problemu nie mamy”

koordynator Agnieszka Kościńska

Ewa Ścioch

Zasięg międzyszkolny

Oliwia Świniarska 1b - III miejsce  

Julia Rychlik 1a - III miejsce

Wyróżnienia:

Nikola Marciniak 2c

Aleksandra Kozłowska 3c

Natalia Jańczak 3c

Maja Tomasiewicz 3c

Izabela Kalinowska 3c

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Las czarodziejski dom zwierząt”

Monika Wolanin – Drozd

Ewa Ścioch

Anna Wójtowicz

Wiktoria Muszyńska - miejsce 1 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 6  
Aleksandra Kozłowska 3c - wyróżnienie IX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Z ortografią za pan brat"  
Milena Szyndler 3c - wyróżnienie Patrycja Wereszczyńska 3c - wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Asy z III klasy
organizatorzy -Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska
 

Maciej Balak 2c – miejsce 2

Lena Gosek 2c – miejsce 3

 

Wyróżnienia:

Wiktoria Prusak 2c

Natalia Jańczak 3c 

Maja Tomasiewicz 3c

Aleksandra Kidyba 2a

Mikołaj Domański 2c

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Jesienne kompozycje”

organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Łukowie

Ewa Ścioch

Anna Wójtowicz
Jadwiga Kondratowicz
     
     
     

Zasięg szkolny

Karolina Grzywaczewska - miejsce 1
Anita Pieńkus 6a -miejsce 2
Emilia Krasuska 6a - miejsce 3

Konkurs czytelniczo-literacki dla klas V i VI:

Komiks na podstawie fragmentów powieści
Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”

Organizator: Agnieszka Wardak
 
Bartosz Majczyna - miejsce 1
Gabriel Mościcki -miejsce 2
Paweł Królik - miejsce 3

Konkurs czytelniczo-literacki dla klas V:  Kto najlepiej poznał mity?

Organizator: Dorota Nurzyńska
 
Weronika Krawczyk 6b - miejsce 1
Zuzanna Oskroba 6a - miejsce 1
Zuzanna Mościcka 6b - miejsce 2
Izabela Dudzik 6b - miejsce 3

Konkurs Ortograficzny dla klas VI Jestem mistrz ortografii

Organizator: Iwona Zubkiewicz
I. Zubkiewicz
A.Wardak
I. Zubkiewicz
Patrycja Kochańska 4c - miejsce 1
Krzysztof Beran 4a - miejsce 2
Amelia Lipka 4a - miejsce 3

Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów kl. IV Jestem mistrzem ortografii

Organizator: Dorota Nurzyńska
A.Bryła
D. Nurzyńska
Martyna Celińska - miejsce 1
Patrycja Sadło 5a - miejsce 2
Bartosz Majczyna - miejsce 3

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl. V  Jestem Mistrzem Ortografii

Organizator: Agnieszka Wardak
A. Wardak

D. Nurzyńska
Wiktoria Muszyńska 6a - 1 miejsce
Zuzanna Oskroba 6a -2 miejsce
Maciej Soćko 6a - 3 miejsce

Szkolny Konkurs Polonistyczny Licz się ze słowami

Organizator: Agnieszka Wardak
A. Wrdak

KLASY II

Gabriela Zarzycka 2D - miejsce 1

Aleksander Niewęgłowski 2C - miejsce 2

Nela Bazyluk 2A II - miejsce 2

Paweł Jaworski 2B – miejsce 3

Wyróżnienia:

Dominika Boruc 2B

Zuzanna Piskorz 2D

Łukasz Beran 2C

 

KLASY III

Patrycja Wereszczyńska 3C – miejsce 1

Milena Szyndler 3C - miejsce 2

Kinga Piechowicz 3A - miejsce 3

Wyróżnienia:

Małgorzata Strzakłowiec 3B

Bartosz Klimuszko 3B

Szkolny Konkurs Wiedzy Klas II i III „Mały Omnibus”

Organizatorzy: Monika Wolanin-Drozd, Aneta Bielecka

 

Weronika Krawczyk 6b – miejsce 1

Weronika Pawlak 6b – miejsce2

Katarzyna Ogrodnik 6B – miejsce3

Sebastian Mościcki 6B– miejsce3

Konkurs biblijny z Dziejów Apostolskich
Bożena Pietrzak

Klasy I

Bartłomiej Boreczek 1e - miejsce I

Aleksandra Kaźmierczak 1d - miejsce II

Ernest Kowalski 1b - miejsce III

Maja Szczygielska 1c - miejsce III

Klasy II

Natalia Jankowska 2a - miejsce I

Mateusz Michalak 2d - miejsce II

Maria Majczyna 2b - miejsce III

Lena Gosek 2c - miejsce III

Klasy III

Damian Szymanowicz  3b - miejsce I

Bernard Kamola 3b - miejsce II

Maja Tomasiewicz 3c - miejsce III

Alicja Trochym 3c - miejsce III

Szkolny Konkurs Recytatorski "Barwy Słowa"
organizatorzy: Ewa Makosz, Mirosława Sekita, Anna Zabłocka
 

KLASY I

I miejsce – Patrycja Łukasiewicz 1b

II miejsce – Julia Rychlik 1a

III miejsce – Adam Prusak 1c

III miejsce – Aleksandra Kaźmierczak 1d

 

KLASY II

I miejsce –Ola Kidyba 2a

II miejsce – Mikołaj Michałowski 2c

III miejsce –Nikola Marciniak 2c

 

KLASY III

I miejsce – Wiktoria Prusak 3c

II miejsce –Natalia Jańczak 3c

III miejsce –Patrycja Wereszczyńska 3c

Konkurs plastycznym dla uczniów klas I – III pt. „Sienkiewicz bliski nam wszystkim”  

Mistrz Ortografii

Kozłowska Aleksandra, kl. III c

 

Wyróżnienia

Kamola Bernard, kl. III b

Bącik Aleksandra, kl. III b

Konopińska Nela, kl. III c

Zdziebłowski Borys, kl. III b

Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów KLAS III Mistrz Ortografii

 

KLASY I

I miejsce – Świerk Joanna Ib

II miejsce – Mościcki Maciej I c

III miejsce – Warowny Julia I b

Wyróżnienia: Domański Kajetan kl. I a, Rychlik Julia kl. I a, Kowalewska   Karolina kl. I b, Prusak Adam kl. I c, Wiąckiewicz Gabriela kl. I c,  Mosakowska Nela kl. I e.

 

KLASY II

I miejsce – Stryjek Karolina II c

II miejsce – Jezierska Aleksandra II c

III miejsce – Lewandowski Maciej II c

Wyróżnienia: Mucha Weronika II a, Boruc Dominika II b, Posiadała Ola II b, Beran Łukasz II c.

 

KLASY III

I miejsce – Prusak Wiktoria III c

II miejsce – Dadacz Marcel III a

III miejsce – Dąbrowska Marta III c

Wyróżnienia: Zdziebłowski Mateusz III a, Trochym Alicja kl. III c

Szkolny konkurs plastyczny ,,Piękna jest nasza planeta – Ziemia”

Konkurs zorganizowały:  Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska

 

 

Mistrza Matematyki klas II

 Łukasz Beran IIc

Wyróżnienia:

Mikołaj Michałowski IIc

Jakub Warowny IIb

Weronika Mucha IIa

Maciej Niebrzegowski IIa

 

Mistrza Matematyki klas III

 Patrycja Wereszczyńska IIIc

Wyróżnienia:

Milena Szyndler IIIc

Bartosz Klimuszko IIIb

Miłosz Chruściel IIIa

Robert Gryczka  IIIb

Szkolny konkurs matematyczny „Mistrz Matematyki”

 Organizatorzy: Anna Wójtowicz, Aneta Bielecka i Mirosława Sekita

 

KLASY I

I miejsce – Natasza Lewandowska Ib

II miejsce – Lilia Grzeszczuk Ib

III miejsce – Maja Szczygielska Ic

III miejsce – Ala Wojs  Ie 

KLASY II

 I miejsce – zespół: Maria Majczyna, Natalia Radomyska, Dominika Boruc IIb

II miejsce –  zespół: Ola Ciołek, Mariola Chmielewska IId

III miejsce – Lena Gosek IIc

Wyróżnienia:  – zespół: Ola Posiadała, Wiktoria Banach IIb

                        – Nikola Marciniak  IIc

KLASY III

I miejsce – Marysia Lesiuk IIIc

II miejsce – Dawid Orłowski  IIIb

III miejsce – Nela Konopińska  IIIc

Wyróżnienia:  – Oliwia Górka  IIIa

                        – Zosia Sprycha IIIb        

Konkurs  piosenki  dziecięcej  klas I – III

 Organizatorzy: Jolanta Smyk, Małgorzata Rzepko, Marzenna Grzejdak i Małgorzata Stryjek.

 

Klasy I

Bartosz Liwiński 1d – miejsce 1

Nela Mosakowska 1e – miejsce 2

Łukasz Soćko 1a – miejsce 3

Wyróżnienia:

Nela Gryczka 1a

Ernest Kowalski 1b

Natasza Lewandowska 1b

Aleksandra Gnych 1c

Aleksandra Kaźmierczak 1d

Gabriela Wojda 1e

Klasy II

Lena Gosek 2c- miejsce 1

Dominika Boruc 2b – miejsce 2

Aleksandra Ciołek 2d – miejsce 3

Wyróżnienia:

Natalka Jankowska 2a

Maria Majczyna 2b

Karolina Stryjek 2c

Mateusz Michalak 2d

Klasy III

Maja Tomasiewicz 3c – miejsce 1

Dawid Orłowski 3b – miejsce 2

Alicja Trochym 3c – miejsce 3

Wyróżnienia:

Martyna Kubiak 3a

Damian Szymanowicz 3b

Szkolny konkurs recytatorski pt. „Brzechwa-dzieciom”

organizatorzy: Anna Lech, Renata Michalak, Małgorzata Stryjek, Anna Wójtowicz i Anna Zabłocka
 
Jakub Kruczek 4a - 1 miejsce
Bartosz Smyk 6a - 2 miejsce
Wiktoria Muszyńska 6a - 2 miejsce
PiotrBartoń 6c - 3 miejsce

Konkurs Recytatorski utworów Adama Mickiewicza pt. Mickiewicz dobrze znany

Organizatorzy: Dorota Nurzyńska, Agnieszka Wardak
D. Nurzyńska
A. Wardak
Wiktoria Muszyńska 6a - 1 miejsce
Zuzanna Oskroba 6a - 2 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego
etap szkolny
A. Wardak

KLASY I

Aleksandra Kaźmierczak 1d – miejsce 1

Alicja Wojs 1e – miejsce 2

Natasza Lewandowska 1b – miejsce 3

Wyróżnienia:

Julia Rychlik 1a,

Lena Michałowska 1a,

Martyna Ekielska 1b,

Maja Szczygielska 1c,

Julia Łukasiak 1e

KLASY II

Nela Bazyluk 2a – miejsce 1

Lena Gosek 2c – miejsce 2

Ola Ciołek 2d – miejsce 3

Wyróżnienia:

Mateusz Kozioł 2a,

Dominika Boruc 2b,

Wiktoria Banach 2b,

Aleksander Niewęgłowski 2c,

Mariola Chmielewska 2d

 

KLASY III

Amelia Pulik 3b – miejsce 1

Natalia Jańczak 3c – miejsce 2

Dawid Orłowski 3b – miejsce 3

Wyróżnienia:

Anna Trochim 3a,

Martyna Kubiak 3a,

Alicja Trochym 3c

SZKOLNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I – III

KOLĘDY I PASTORAŁKI

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Agnieszka Jezierska, Bożena Pilska,

Jolanta Smyk, Małgorzata Rzepko, Marzanna Grzejdak.

 

KL. I

Maksymilian Mateńko 1B – miejsce 1

Julia Rychlik 1A – miejsce 2

Alicja Wojs 1E  – miejsce 2

Szymon Bielecki 1C  – miejsce 3

Zuzanna Borkowska 1D  – miejsce 3

Wyróżnienia:

Krzysztof Kozłowski 1A

Łukasz Soćko 1A

Natasza Lewandowska 1B

Igor Lewandowski 1B

Lena Czub 1C

Krzysztof Grudzień 1C

Adam Prusak 1C

Natalia Wiszniewska 1D

Bartek Leszkowicz 1E

 

KL. II

Lena Gosek 2C – miejsce 1

Karolina Stryjek 2C – miejsce 2 Aleksandra Ciołek 2D – miejsce 2

Aleksandra Jezierska 2C – miejsce 3       Paweł Oziębło 2B – miejsce 3

Wyróżnienia:

Weronika Mucha 2A

Aleksandra Posiadała 2B

Karolina Kochańska 2D

 

KL. III

Aleksandra Kozłowska 3C – miejsce 1

Wiktoria Prusak 3C – miejsce 2

Natalia Janiszek 2C – miejsce 2

Patrycja Domańska 3A – miejsce 3

Amelia Pulik 3B – miejsce 3

Wyróżnienia:

Małgorzata Strzakłowiec 3B

Szkolny konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa 2015”

 
Wiktoria Patyńska 4c - miejsce 1
Szymon Tuszyński 5a - miejsce 3

wyróżnienia:
Oliwia Conkała 4c
Tomasz Końka 6b
Najładniejsza Dynia Halloween
organizator: Małgorzata Ozygała
 

KLASY  I

Kornelia Bielecka 1d – miejsce 1

Weronika Domańska 1a–miejsce 2

Patrycja Łukasiewicz 1b- miejsce 3

Wyróżnienia:

Wojciech Kowal 1a

Natasza Gołębska 1c

Gabriela Bykowska 1d

Patryk Czajka 1e

 

KLASY  II

Alicja Prusak 2c – miejsce 1

Weronika Wójtowicz 2a–miejsce 2

Lena Gosek 2c - miejsce 3

Wyróżnienia:

Tomas Pajączek 2b

Maciej Lewandowski 2c

Mikołaj Domański 2c

Aleksandra Jezierska 2c

Karolina Stryjek 2c

Zuzanna Piskorz 2d

 

KLASY III

Wiktoria Prusak 3c – miejsce 1

Patrycja  Domańska 3a - miejsce 2

Olaf Serżysko 3b - miejsce 3

Wyróżnienia:

Maja Korycińska 3a

Małgorzata Strzakłowiec 3b

Maja Tomasiewicz 3c

 

Szkolny  konkurs plastyczny  dla klas I – III

 „Nasza szkoła za kilka lat ”

organizator: A. Bielecka, A. Wójtowicz

 

 

 

 

 

 




 

 

Copyright /font> © 2008 SP4 Łuków