Osiągnięcia - Rok szkolny 2010/2011


 

 

 

Drogi Uczniu  Szkoły Podstawowej Nr 4!

     Jeśli brałeś udział w konkursach organizowanych w naszej szkole bądź poza nią, np. należysz do klubu sportowego, i zająłeś wysokie miejsce, to przekaż tę informację jak najszybciej do p. Beaty Piskorz, a Twoje osiągnięcia zamieścimy na stronie internetowej.

 

 

 

Finalista- laureat

Nazwa konkursu

opiekun

Zasięg miejski

Joanna Kajka kl.III d

Miejski konkurs plastyczny „Łuków-moje miasto” organizowany przez Urząd Miasta Łuków

E.Ścioch

Damian Rzymowski kl.III a

Miejski konkurs plastyczny „Sport lepszy niż  dopalacze” organizowany przez Policyjne Towarzystwo Sportowe w Łukowie

 A.Lech

Szustek Radosław

Jaworski Rafał

Niedziółka Jakub

Szafrański Albert

Turniej piłki siatkowej o puchar prezesa UKS „piątka”

Sp nr 5 łuków

A. Marciniuk

Sowisz Sebastian V D

Rokicki Jakub V C

Conkała Kamil V C

Szczęśniak Filip V B

Kiciński Filip VB

Baulahia Jakub V B

Jaworski Rafał VB

Szustek Radosław VB

Czwarno Mateusz VC

Skoczeń Hubert V C

Miejskie Szkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce nożnej Chłopców

Z. Krakowski

Szustek Radosław VB

Jaworski Rafał VB

Sawczuk Marek VB

Szafrański Albert VB

Cąkała Kamil VC

Rokicki Jakub VC

Miejski Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

A.Marciniuk

Magda Sosnowska kl. II b

Miejski Konkurs Plastyczny „Przebudzenie biedronki- wiosna w przyrodzie” Miejska biblioteka Publiczna w Łukowie

B. Pilska

Marta Szmuniewska kl. III a-

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Przebudzenie biedronki- wiosna w przyrodzie” Miejska biblioteka Publiczna w Łukowie

 E. Ścioch

 

Klaudia Mucha kl. II b

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Przebudzenie biedronki- wiosna w przyrodzie” Miejska biblioteka Publiczna w Łukowie

 

Maja Klębowska

Etap miejski Ogólnopolskiego konkursu języka polskiego Słowo daję

Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny Kolegium Nauczycielskie im. Grzegorza Piramowicza we Wrocławiu

 

J. Olszewska

 

W.Kołodziejczuk VD

S. Piotrowska VD

W.Potocka VD

Turniej koszykówki ulicznej- dziewczęta

M. Szczęśniak

Ż.Borkowska VB

A. Tomasiewicz VB

N. Szczygielska VB

Turniej koszykówki ulicznej- dziewczęta

M. Szczęśniak

Zasięg powiatowy

Martyna Kłosińska

Etap miejski Ogólnopolskiego konkursu języka polskiego Słowo daję

Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny Kolegium Nauczycielskie im. Grzegorza Piramowicza we Wrocławiu

 

A. Wardak

 

Szustek RadosławVB

 

Turniej wiedzy prewencyjnej ,, Jestem Bezpieczny”

Z. Krakowski

Szustek Radosław VB

Jaworski Rafał VB

Sawczuk Marek VB

Szafrański Albert VB

Cąkała Kamil VC

Rokicki Jakub Vc

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

A. Marciniuk

Jasińska Izabela  3A

Kusińska Aleksandra 6A

Korycińska Gabriela 6C

Bardzka Dominika 5C

Droś Kinga 5C

Karwowska Dominika  4C

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce nożnej dziewcząt

A. Mojzych

Izabela Jasińska

kl. III a

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

 

A. Mojzych

Kępkowska Małgorzata

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny – etap powiatowy

 

D. Nurzyńska

 

Aleksandra Pieńkus

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny – etap powiatowy

 

J. Olszewska

Kucia Przemysław

,,Piękno Ziemi Łukowskiej w czterech porach roku” –organizator Starosta Łukowskiej

D. Kondracka

 

Sawczuk Marek

Zdanikowski Mateusz

Maksymilian Dudzik

Cichosz Julia

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

A.    Mojzych

Matejek Julita

Kaczorowski Tomasz Szymanek Sebastian

 

 

Powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w pływaniu indywidualnym

Z. Krakowski

Zasięg wojewódzki

Martyna Kłosińska

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny

A. Wardak

Małgorzata Kępkowska

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

Organizator-Lubelski Kurator Oświaty

D. Nurzyńska

 

Ewelina Osińska kl. III a

VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Krajobraz słowem malowany” Zespół Placówek im. M. Konopnickiej w Łukowie

A. Lech

Mućka Milena

Mućka Martyna

Szczygielska Natalia

Bierkat Julia

Droś Kinga

Piotrowska Simona

Tomasiewicz Aleksandra

Gręzak Ewa

Karwowska Dominika

Majewska Sylwia

Adamowska Izabela

Maślak Kamila

Barska Katarzyna

Kulik Jakub

Kalinowski Gabriel

Szustek Radosław

Zdanikowski Mateusz

Rosa Mateusz

Goławski Krzysztof

Tokarski Sebastian

Międzywojewódzkie Okolicznościowe Biegi Uliczne 11 Listopada

M. Kołodziej

M. Szczęśniak

 A. Mojzych

Szustek Radosław

Szczęśniak Filip

Kiciński Filip

Baulahia Jakub

Czwarno Mateusz

Conkała Kamil

Rokicki Jakub

Wojtaszak Piotr

SowiszSebastian

Jaworski Rafał

Turniej Orlika O Puchar Premiera Donalda Tuska

Z. Krakowski

Zasięg ogólnopolski

Paulina Celmer kl. VI b - miejsce II Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska o św. ojcu Kolbe Bożena Pietrzak

Marta Szmuniewska kl. III a

Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska o św. ojcu Kolbe

s. H. Tokarska

Wyróżnienie:

Klębowski Mikołaj Va

Pieńkus Aleksandra VI b

Bazyluk Piotr IV b

Mateńko Konrad IV b

Joanna Kajka kl. III d

Klaudia Brojek kl. III d

Michał Krzeszowski kl. III d

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2011”

R. Borkowski

B. Piskorz

M. Magnuszewska

J. Smyk

wyróżnienie specjalne

Małgorzata Kępkowska  z kl. VIC

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

  „ Jan Paweł II – bliski dzieciom”

 

 s. H. Tokarska

 s. M. Poszwa

B. Pietrzak

1.Królik Weronika

2.Franczuk Wiktoria

3.Rola Maciej

Ogólnopolski konkurs z j. angielskiego „English Ace 2011”          dla klas IV

 

M. Brońska

M. Tarkawian

 

 

 

 

 

 

 

27.05.2011

Pragniemy poinformować, że jeden z uczniów naszej szkoły  Patryk Makowski z VI d jest utalentowanym muzykiem – gra na puzonie. Rok 2011 obfitował w wiele jego osiągnięć:

- II miejsce solo w II Ogólnopolskim Konkursie Puzonistów i Tubistów w Pabianicach,

- II miejsce solo w V Konkursie Instrumentów Dętych „Jupiter 2011” w Krakowie,

- I miejsce solo i I miejsce i GRAND PRIX i puchar Prezydenta miasta Biała Podlaska dla kwartetu puzonowego w XIV Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej,

- I miejsce solo w X Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie

 

05.04.2011

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie została wpisana na listę „ Szkoła dobrych praktyk” w Kuratorium Oświaty w Lublinie. Miano „dobrych praktyk” zyskały  nasze następujące działania :

·         Prowadzenie grupy wsparcia dla rodziców dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W ramach grupy wsparcia , organizowane są spotkania z pracownikami PCPR-u, Urzędu Skarbowego, Pomocy Społecznej, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, dzięki którym rodzice otrzymują fachową pomoc prawną, psychologiczną oraz doradztwo z zakresu terapii.

·         Program „Pierwszy dzwonek”, kierowany do dzieci  sześcioletnich, które podejmują naukę w naszej szkole w klasach pierwszych oswaja przyszłych naszych uczniów ze szkołą. Podczas spotkania dzieci poznają swoje wychowawczynie, zapoznają się z rówieśnikami oraz mają możliwość obejrzeć szkolne pracownie . Rodzice natomiast podczas spotkania a dyrektorem poznają ofertę szkoły i mogą porozmawiać o organizacji przyszłych klas pierwszych.

·         Centrum rehabilitacyjno- terapeutyczne- zespół specjalistów wspierających rozwój psycho - ruchowy dzieci z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania  do terapii EEG metodą Biofeedbacka oraz terapii logopedycznej metodą Tomatisa a także prowadzenie rehabilitacji metodą Hallwicka. Pracownicy Centrum ściśle współpracują z nauczycielami wspomagającymi proces integracji oraz z wychowawcami klas w celu dostosowania właściwej terapii do możliwości i potrzeb rozwojowych uczniów.

Każda szkoła jest autonomią tworząca swoje własne praktyki pedagogiczne i wychowawcze, swój własny klimat oraz własną organizację pracy. Cieszymy się więc, że spośród wielu zgłoszeń do „Szkoły dobrych praktyk” i nasze działania znalazły na tej liście swoje miejsce i możliwe że posłużą innym placówkom do wdrożenia podobnych przedsięwzięć.

23.03.2011

W naszej szkole odbył się SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI  klas I – III  zorganizowany przez  p. Ewę Makosz i p. Mirosławę Sekita. Miał on na celu  uwrażliwienie dzieci na piękno mowy ojczystej oraz zapoznanie z twórczością  dziecięcą.

Klasy I

Zuzanna Oskroba  kl. I a               I

Katarzyna Ogrodnik  kl. I b         II

Gabriela Jarosińska  kl. I a           III

 

Klasy II

Aleksandra Momot  kl. II b          I

Julia Kołodziejczuk  kl. II a          II

Izabela Sulej  kl. II c                     III

 

Klasy III

Wiktoria Kowalska  kl. III c          I

Klaudia Kłosowska kl. III a           II

Magdalena Kostian kl. III d           III

 

Wyróżnienia

Anita Pieńkus  kl. I a

Oliwia Wojs kl. I b

Wiktoria Bojaczuk kl. II b

Małgorzata Pyrko  kl. II c

Katarzyna Łukasik  kl. II d

Julia Nurzyńska  kl. III c

 

   Uczniowie, którzy zajęli I miejsca będą reprezentowali naszą szkołę  w powiatowym konkursie recytatorskim, który odbędzie się w ŁOK.

  

04.02. 2011

Martyna Kłosińska uczennica kl. VI d została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego. Do konkursu przygotowywała ją pani Agnieszka Wardak.

 

 

 

05.01.2011

Konkurs Kolęd i pastorałek

KL. 1

            Pierwsze miejsce: z kl. 1A - Zuzanna Oskroba - „Zostań Jezu mym braciszkiem”

                                           z kl. 1B – Oliwia Wojs - „Gdy Pan Jezus się narodził”

                                           z kl. 1C – Piotr Bartoń - „Był pastuszek bosy”

            Drugie miejsce: z kl. 1A – Emilia Krasuska - „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Kl. 2

            Pierwsze miejsce: z kl. 2B – Ola Momot - „Przybieżeli do Betlejem”

            Drugie miejsce: z kl. 2D – Katarzyna Łukasik - „Dzisiaj w Betlejem”

            Trzecie miejsce: z kl. 2A – Blanka Kamecka - „Do szopy”

            Wyróżnienie: z kl. 2D – Julia Patkowska -  „Dzisiaj w Betlejem”

                                   Z kl 2B – Karolina Tokarz - „Do szopy”      

Kl. 3

            Pierwsze miejsce: z kl. 3A - Paweł Bujak - „Triumfy króla niebieskiego”

                                          z kl. 3 D Sylwia Wróblewska - „ Gdy śliczna Panna”

            Drugie miejsce: z kl. 3A - Sandra Ozga - „Dzisiaj w Betlejem”

            Trzecie miejsce: z kl. 3D - Magda Kostjan - „Jest taki dzień”            

            Wyróżnienie: z kl. 3C  - Katarzyna Nowicka - „Z narodzenia Pana”




 

 

Copyright © 2008 SP4 Łuków