Osiągnięcia - Rok szkolny 2009/2010


 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4

Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI  W ŁUKOWIE

W KONKURSACH

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

klasy I - III

Zasięg/etap

Pełna nazwa konkursu  i organizator

Nazwisko i imię ucznia

Finaliści

Laureaci

Ogólnopolski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”, kategoria Maluch

Nauczyciel przygotowujący: A. Bielecka, E. Makosz, M. Rzepko, A. Wójtowicz

Organizatorzy: WODN Biała Podlaska

Bardzo dobry wynik:

Kowalczyk Mateusz kl.IIIa

Cichosz Julia  kl. IIIb

Wyróżnienie:

Mateńka Konrad kl.IIIb

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ucz. Klas I- III „Wielki Konkurs English Adventure”

Nauczyciel przygotowujący: M. Brońska, R. Michalak

Organizatorzy: Pearson Longma

Wyróżnienie:

kl.II b i kl.IId

 

 

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy J. Czechowicza”

Nauczyciel przygotowujący: E. Ścioch, D. Kondracka, M. Wolanin-Drozd

Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Udział:

Uczniowie z kół plastycznych i świetlicy

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kolory wiosny”

Nauczyciel przygotowujący: E. Ścioch, D. Kondracka, M. Wolanin-Drozd

Organizatorzy: Zespół Szkół w Pyskowicach

Udział:

Uczniowie z kół plastycznych i świetlicy

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „3,2,1 Mleczny Start. Na dobre działanie-mleczne śniadanie”

Nauczyciel przygotowujący: E. Ścioch, D. Kondracka, M. Wolanin-Drozd

Organizatorzy: Partnerstwo dla Zdrowia Garden of Words Warszawa

Udział:

Uczniowie z kół plastycznych i świetlicy

 

 

Wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Ekologiczno- Pastyczny „Woda to życie”

 Nauczyciel przygotowujący: A. Bielecka

Organizatorzy: Zespół Szkół Specjalnych w Łukowie

Wyróżnienie:

Marcin Kopeć kl. III a

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Bądź zdrowa, Mamo. Zbadaj się”

Nauczyciel przygotowujący: E. Ścioch, D. Kondracka, M. Wolanin-Drozd

Organizatorzy: Biuro Poselskie Joanny Muchy Lublin

Udział:

 Uczniowie z kół plastycznych i świetlicy

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „W krainie muzyki Fryderyka Chopina”

Nauczyciel przygotowujący: E. Ścioch

Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, Filharmonia Lubelska, konkurs  pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Udział:

 Uczniowie z Koła Młodych Plastyków kl.I-III

 

 

Powiatowy

Powiatowy Konkurs recytatorski „Barwy słowa”

Nauczyciel przygotowujący: A. Wójtowicz

Organizatorzy: Łukowski Ośrodek Kultury

Udział:

Zieliński Maciej kl.III d

Odrzygóźdź Marta kl. III d

 

 

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wesołe nutki”

Nauczyciel przygotowujący: A. Wójtowicz, M. Rzepko

Organizatorzy: Łukowski Ośrodek Kultury 

 

Udział:

Barszcz Kinga kl. IIIb

Panasiuk Kalina kl.IIIb

Mościcka Kinga kl. IIId

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiatowy Turniej Prewencyjny Rekreacyjno-Sportowy „Bądź bezpieczny”

Nauczyciel przygotowujący: wychowawcy klas I-III, Z. Krakowski

Organizatorzy: Powiatowa Komenda Policji Łuków, Państwowa Straż Pożarna Łuków, Nadleśnictwo Łuków

VI miejsce drużyna z kl.I-VI

x

 

Międzyszkolny

 

V Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Asy z trzeciej klasy”

Nauczyciel przygotowujący: A. Bielecka, E. Makosz, A. Wójtowicz

Organizatorzy: B. Pilska, A.Jezierska, a. Bielecka

I miejsce:

Rola Maciej kl. III a

Wyróżnienie:

Wiktoria Rybka kl. III d

 

x

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat”

Nauczyciel przygotowujący: E. Makosz,

Organizatorzy: Szkoła Podst. Nr 5 Łuków, B. Pilska, A.Jezierska,

I miejsce:

Rola Maciej kl. III a

 

 

x

 Konkurs Recytatorski „Kruchość leśnego istnienia- las i jego mieszkańcy w poezji”

Nauczyciel przygotowujący: A. Wójtowicz

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Łukowie

II miejsce:                        III miejsce:

Zieliński Maciej IIId           Rybka Wiktoria IIId

 

 

x

 

Miejski Konkurs Plastyczny „Pisanka wielkanocna”

Nauczyciel przygotowujący: M. Rzepko, M. Grzejdak

Organizatorzy: Muzeum Regionalne w Łukowie, artystka ludowa Beata Wereszczyńska

 

Wyróżnienie:

Szczygielski Mateusz kl. IIIb

 

x

klasy IV -VI

Pełna nazwa konkursu

i organizator

Nazwisko nauczyciela

przygotowującego ucznia

klasa

Nazwisko i imię ucznia

Finaliści

Laureaci

Ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie „FOX 2010”

Renata Michalak

 

 

 

   

IVA

Katarzyna Kraszewska 

 

Wynik Bardzo dobry

 

 

 

 

Wielki Konkurs Słownictwa Wydawnictwa PONS

 

Aneta Kulczak

 

V d

 

 

 

VIa

 

W. Mojzych, M. Kłosińska, M. Mućka

 

A.Chudzik,

J. Brojek,

S. Grzechnik, W. Mateńko

A.Chudzik

 

J.Brojek

K.Jaworski, A.Szustek

Wielki Konkurs Słownictwa Wydawnictwa PONS

 

Agnieszka Chudzik

Va,

 

 

 

Vb

 

 

Vc

M. Klębowska, K. Burdach,

J. Michalak,

 

J. Lendzion,

A. Oskroba,

M. Zacharska,

 

M. Kępkowska, M. Osial, M.Łaguń

M.Kępkowska

A.Oskroba,

A.Pieńkus

K.Burdach

Olimpiada wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – konkurs plastyczny

Bożena Pietrzak

 

VIC

 

Jan Cichosz

 

III m.

 

Konkurs matematyczny „Kangur 2010”

 

Piskorz Beata

VI A

Grzechnik  Szymon

32/376

 

Konkurs matematyczny „Kangur 2010

Magnuszewska Marianna

IV C

Leśniak Dominik

38/548

 

Konkurs matematyczny „Kangur 2010”

 

Borkowski Rafał

IV A

IV A

VI C

Klębowski Mikołaj

Pietrucha Weronika

Zegadło Kamila

12/548

10/548

 33/376

 

Wojewódzki

IV Wojewódzki Konkurs Ekologiczno- Plastyczny „Woda to życie”- ptaki. Organizator ZSS w Łukowie

D. Kondracka

 

IVA

 

Adrianna Wojtaś

 

wyróżnienie

 

 

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

Z. Krakowski

 

Sebastian Szymanek

V m.

 

Powiatowy

X Powiatowy Konkurs Literacki zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Łukowie

 

 

 

Jolanta Zarzycka

 

V a

 

 

V b

Maja Klębowska

Julita Michalak

Kinga Burdach

Ewelina Czyżak
Monika Zacharska
Agata Oskroba
Aleksandra Pieńkus

 

Maja Klębowska

 

Agnieszka Wardak

VI a

 

 

 

 

VI b

Jakub Brojek

Artur Szustek

Adam Chudzik

Kinga Stefaniak

Wiktoria Mateńko

Natalia Wróblewska

Barbara Zalewska

Joanna Bednarczyk

Jakub Brojek - wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych – organizator: nauczyciele języka niemieckiego ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łukowie

 

Agnieszka Chudzik

 

Va

 

Vb

 

Vc

 

M. Klębowska, K. Burdach, J. Michalak,

 J. Lendzion, A. Oskroba, M. Zacharska,

 

M. Kępkowska, M. Osial, M. Łaguń

II m.Oskroba

III m.   M.

Klębowska

Wyróż. : J.

Michalak, M.

Kępkowska

 

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych – organizator: nauczyciele języka niemieckiego ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łukowie

 

Aneta Kulczak

VIA

 

 

VD

Grzechnik Szymon Jakub Brojek,  Wiktoria Mateńko

Chudzik Adam

W. Mojzych, M. Kłosińska, M. Mućka

III

Chudzik

Wyr. : Sz. Grzechnik

 

Powiatowy Turniej o Bezpieczeństwo w ruchu Drogowym

Z. Krakowski

 

VIA

 

Marcelina Zdunek, Chudzik Adam, Rząrzewski Mateusz

XIV m-ce

 

 

Turniej Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

Z. Krakowski

IVB

 VIA

VB

Sandra Dzięgielewska

Piotr Kisiel

Maciej Kondratowicz

 

drużynowo

XI Powiatowy konkurs plastyczny „Rodem Warszawianin, sercem Polak a talentem świata Obywatel- miejsca związane z Fryderykiem Chopinem.” organizator Miejska Biblioteka Publiczna w Łukowie.

 

D. Kondracka

VIC

IVB

 IVB

 IVB

IVB

 

IVA

IVA

Kamila Zegadło

Marlena Wikiera

Weronika Piskorz

Sandra Dzięgielewska

Majka Safiańska

Przemysław Kucia

Mikołaj Klębowski

 

K. Zegadło

P. Kucia (wyróżnienie

Powiatowy Przegląd Piosenki „Wesołe Nutki” , org. Łukowski

Ośrodek Kultury

P. Oskroba

V d

G. Panasiuk

 

 

Miejski

Miejski Konkurs „Łuków –moje miasto”

Urząd Miasta Łuków

 

D. Kondracka

 

 

 

Wszyscy uczniowie

 

Wy. W. Piskorz IVB

 

Międzyszkolny

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla klas IV „SKYFLYER”

Renata Michalak

 

IV A

 

IVA  

Katarzyna Kraszewska

 

Aleksandra Bartoń

 

 

 

III m.

Katarzyna Kraszewska

Międzyszkolny Konkurs matematyczny - Ekologia w liczbach

B. Piskorz

VI a

VI a

Chudzik Adam

Brojek Jakub

 

 

Chudzik Brojek J

Międzyszkolny Konkurs matematyczny - Ekologia w liczbach

 

M. Magnuszewska

VI b

VI d

Borkowski Michał

Michalski Dawid

II m.

III m.

 




 

 

Copyright © 2008 SP4 Łuków