Osiągnięcia - Rok szkolny 2008/2009


 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4

Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI  W ŁUKOWIE

W KONKURSACH

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

Konkursy o zasięgu  międzynarodowym

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwisko nauczyciela przegotowującego do konkursu

Nazwiska uczniów

i klasa

Zajęte miejsce

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny

Kategoria „Beniamin” kl. V- VI

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Beata Piskorz

Pietrucha Arkadiusz kl VIA

Wynik bardzo dobry – nagroda główna – wyjazd na obóz do Czech

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny Kategoria „Beniamin”kl. V-VI

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Grzegorz Dziewulski

Grom Karolina kl. VID

Wyróżnienie

 

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny Kategoria „Beniamin” kl. V-VI

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Beata Piskorz

Grzechnik Szymon kl. VA

Stefaniak Kinga kl. VA

Wyróżnienia

 

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny Kategoria „Beniamin” kl. V-VI

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Rafał Borkowski

Salak Bartosz kl. VC

Wyróżnienie

 

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny Kategoria „Maluch”

kl. III - IV

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Lidia Szymańska

Klębowski Mikołaj kl. IIIA

Pietrucha Weronika kl. IIIA

Kraszewska Ktarzyna kl. IIIA

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny Kategoria „Maluch”

kl. III - IV

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Bożena Pilska

Jakub Niedziółka kl. IIIB

wyróżnienie

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny Kategoria „Maluch”

kl. III - IV

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Beata Piskorz

Izabela Zarzycka kl. IVB

Aleksandra Pieńkus kl. IVB

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Międzynarodowy  konkurs Kangur Matematyczny Kategoria „Maluch”

kl. III - IV

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Rafał Borkowski

Martyna Mućka kl. IVD

Wyróżnienie

 

Konkursy ogólnopolskie

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Nazwiska uczniów

i klasa

Zajęte miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Instytut Filologii Angielskiej UJ w Krakowie „FOX 2009”

Renata Boboń

Katarzyna Kraszewska kl. IIIA

Bardzo dobry

 

Konkursy regionalne

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Nazwiska uczniów

i klasa

Zajęte miejsce

Regionalny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łosicach

Zbigniew Krakowski

Paweł Kowalik VIC, Patryk Paćkowski VIC , Tomasz Jagielski VIC, Patryk. Siwiak VIC, K. Jacórzyński VIC,  Kacper. Machnikowski kl. VIC   , Jakub. Wysokiński kl.  VIC , Damian Soćko ki. VIC, M.aciej  Bartnikiewicz  kl. VIC

IV miejsce

 

Konkursy wojewódzkie

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwisko nauczyciela przegotowującego do konkursu

Nazwiska uczniów

i klasa

Zajęte miejsce

V Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Krajobraz słowem malowany”

Zespół Szkół Specjalnych

 Monika Wolanin-Drozd

 Przemysław Kucia kl. III a

 

 

 

 I miejsce

III Wojewódzki Konkurs Ekologiczno-Plastyczny „Woda to życie”

Zespół Szkół Specjalnych

Monika Wolanin-Drozd

 

Dorota Kondracka

Adrianna Wojtaś kl. III a

 

 

Łukasz Peryt kl. VIA

 

 

Wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

XVIII wojewódzki Konkurs Młodych Wykonawców Piosenki „Mikrofon dla wszystkich” Siedlce 2009

Łukowski Ośrodek Kultury

Przemysław Oskroba

Weronika Semczuk kl. VIA

wyróżnienie

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy / Bialskopodlaski Szkolny Związek Sportowy

Szczęśniak Marta

Mucka Martyn akl. IVD, Milena Mućka kl.IVD, Natalia Szczygielska kl .IVD

wyróżnienie

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Zbigniew Krakowski

Paweł Kowalik VIC, Patryk Paćkowski VIC , Tomasz Jagielski VIC, Patryk. Siwiak VIC, K. Jacórzyński VIC,  Kacper. Machnikowski kl. VIC   , Jakub. Wysokiński kl.  VIC , Damian Soćko ki. VIC, M.aciej  Bartnikiewicz  kl. VIC

I miejsce

 
Konkursy powiatowe

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwisko nauczyciela przegotowującego do konkursu

Nazwiska uczniów

i klasa

Zajęte miejsce

Powiatowy Turniej bezpieczeństwa ruchu Drogowego

Komenda Powiatowa Policji  w Łukowie

Zbigniew Krakowski

Rafał Pyrko kl. VIC

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Elżbieta Gołębska

Natalia Budner kl. VIB  Grzyb Magdalena kl. VIC

II miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Elżbieta Gołębska

Izabela Stolarczyk kl. VIA, Laura Matejek k;. VIA, Natalia Kopyść kl. VIA, Dagmara Gałach kl. VIA, Dołężka Beata kl. VID, Karolina Komorowska kl. VIC, Wioleta Kopińska kl. VIC, Paulina Leszek kl. VIB, Kinga Różanowska kl. VIC

III miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Andrzej Mojzych

Damian Sowisz kl. VIB Mateusz Zwierz kl. VIA

Hubert Kurowski kl. VIB

Bartosz Buczek kl. VIA

Grzechnik Szymon kl. VA

Patryk Paćkowski VIC

II miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w

Piłce Koszykowej

Chłopców

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Adam Marciniuk

Dawid Koć kl. VIB, Michał Chmiel kl. VID, Norbert Mazurek kl. VC, Mateusz Pawlak kl. VIB, Dawid Tyszkiewicz kl. VIB, Konrad Zdanikowski kl. VC,

Brayan Majewski kl. VID, Dawid Bilski kl. VIB, Tomasz Łukasik kl. VID, Dawid Mustafajew kl. VC, Dawid Michalski kl. VD

III miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

E. Gołębska,

 Z. Krakowski

Dominika Celej VIA

Grzyb Magda VIC

Budner Natalia VIB

Różanowska Kinga VIB, Matejek Laura       VIA , Matejek Julita kl. IVC          Korycińska Gabriela IVC

II

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach drużynowych

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

  1. Mojzych

Bednarczyk Joanna kl. VB

Świderski Mateusz  kl. VB Borkowski Michał  kl. VB    Goławski Wojciech kl. VB

IV

Powiatowy Konkurs Recytatorski

„Barwy słowa”

Łukowski Ośrodek Kultury

Małgorzata Rzepko

 

Joanna Olszewska

Kinga Barszcz kl. II b

 

 

Agata Oskroba kl. IVB

 

Wyróżnienie

 

 

wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Podstawowych

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie

A. Kulczak

Jakub Brojek kl. VA

Adam Chudzik kl. VA

 

Marta Krasuska kl. VID

Arkadiusz Pietrucha kl.VIA

Magdalena Kudrycka kl. VID

Jakub Wiatr kl. VIB

Wyróżnienie

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Wyróżnienie

Etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego

Łukowski Ośrodek Kultury

Nurzyńska Dorota

 

Agnieszka Wardak

Izabela Stolarczyk kl. VIA

 

Machnikowska Maja kl. VIC

Wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

Konkursy miejskie

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwisko nauczyciela przegotowującego do konkursu

Nazwiska uczniów

i klasa

Zajęte miejsce

Turniej szachowy

Zespół Szkół Specjalnych

Andrzej Mojzych

Piotr Kisiel kl. VA

II miejsce

III Miejski Konkurs Plastyczny

„Łuków-moje miasto”

Urząd Miasta Łuków

Monika Wolanin-Drozd

Monika Adamowicz kl. III a

 

 

 

Laureatka

wyróżnienie

 

 

Konkursy międzyszkolne

Nazwa konkursu

Organizator

Nazwisko nauczyciela przegotowującego do konkursu

Nazwiska uczniów

i klasa

Zajęte miejsce

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

„Z ortografią za pan brat”

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego ze Szkoły Podstawowej Nr 4  w Łukowie – Bożena Pilska, Agnieszka Jezierska

Lidia Szymańska

Agnieszka Jezierska

 

 

Katarzyna Kraszewska kl. III a

 

Mateusz Czwarno kl. III c

 

 

 

I miejsce

 

Wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego ze Szkoły Podstawowej Nr 1

Lidia Szymańska

 

 

Katarzyna Kraszewska kl. III a

 

 

 

 

Wyróżnienie

 

 

 

 





 

 

Copyright © 2008 SP4 Łuków